Magic - 17 07

No i wygrali.Grali całkiem przyzwoity i miły dla oka futbol.Ciekawe akcje, no i cieszy mnie fakt że to Lewandowski strzelił tego jedynego gola w tym meczu.W rewanżu padnie pewnie wynik z kilku bramkow± przewag± dloa Lecha.Oby tak dalej a nam wypada się chyba tylko cieszyć że Lech po powrocie do europejskich pucharów zainkasował 3 punkty.

Michu - 18 07

Najważniejsze jest to, że Lech wygrał ten mecz. Na tak niewygodnym przeciwniku jak zespoły z Azerbejdżanu już wiele drużyn się potykało, więc zwycięstwo w okresie przygotowań do sezonu cieszy.

W grze Lecha widać było jaki¶ pomysł. I choć nie wszystko jeszcze funkcjonowało tak jak należy, to kibice Kolejorza mog± być optymistami, szczególnie porównuj±c grę swojego zespołu do Legii, która jest przecież na tym samym etapie przygotowań do sezonu.
Najbardziej szwankowała skuteczno¶ć, bo Lech mógł już do przerwy prowadzić 3-0, ale Rengifo i Peszko zmarnowali swoje dogodne sytuacje.

W drugiej połowie tez jeszcze było kilka dobrych okazji do strzelenia bramki. Dobrze, że w końcu Lewandowski strzelił bramkę, bo to zwycięstwo nie tylko jest dobrym rezultatem w kontek¶cie dwumeczu, ale także przyda się do Rankingu UEFA.

Lech nie powinien mieć najmniejszych problemów ze zwycięstwem u siebie z zespołem Chazara, bo s± to "turbojarki". Tylko,żeby nie zawiodła skuteczno¶ć.