fifasoccer


#1 29 06

shawn

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 27

Arsenal Londyn

Czyli jednak Adebayor zostaje w Londynie. Hmm, w sumie to dobrze, bo zwiększają sie szanse, że do Barcelony trafi mój ideał transferowy Berbatov, a i Arsenal sie nie osłabi. Poza tym cena jaką Barcelona proponowała za Togijczyka była wg mnie zbyt wygórowana. Prawie 30 mln za zawodnika, któremu wyszedł jeden bardzo dobry sezon, to troszkę wiele. Ja bym więcej niż 20 mln za niego na chwilę obecną nie dał.
Być może w przyszłym roku Adebayor trafi na Camp Nou, a jeśli mu wyjdzie kolejny tak dobry sezon jak ostatni, to pewnie będzie kosztował gdzieś 50 mln

Jeszcze słów parę o transferze Nasriego.
Jak dla mnie transfer bomba i to w dodatku za bardzo małe pieniądze jak za Francuza. Widziałem go wiele razy w akcji i z całą pewnością przyznaję, że Wenger kupił zawodnika, który już jest wielkiej klasy graczem, a pod okiem takiego fachowca będzie, a przynajmniej powinien być jeszcze lepszy. Naprawdę bardzo mnie cieszy transfer Samira do Arsenalu, bo chłopak potrafi naprawdę dużo i spokojnie może od razu wiele wnieść dobrego do drużyny.

Poza tym transfer Nasriego zwiększa prawdopodobieństwo transferu Hleba do Barcelony

Offline

 

#2 17 07

Brando

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 38

Re: Arsenal Londyn

Miały być transfery, drużyna na miarę majstra i fajnego wyniku w LM. Miała być, obecnie drużyna jest w trakcie tracenia kolejnego zawodnika. I to kolejnego za którego pewnie można by wyciągnąć więcej. Po tym jak za darmo odszedł Flamini, za 15 baniek Hleb to teraz za 1.5 mln ojro odejść ma Gilberto Silva. Do PAO co też mnie troszkę dziwi. Podejrzewam że kilka klubów w samej Premiership byłaby zainteresowana Brazylijczykiem, ale może to Grecy oferowali mu najwięcej pieniędzy, zresztą nie tak istotne to gdzie Gilberto odchodzi, co sam fakt Jego odejścia. Racjonalne takie zachowanie mogłoby być w styczniu, przed odejściem Diarry. Tak klub zostaje na defensywnym pomocniku z Denilsonem, Songiem i Diabym którego bardziej ciągnie do gry ofensywnej. W sumie to lubię Denilsona i życzyłem mu większej ilości występów, no ale cholera, przecież nie jest to zawodnik który pociągnie Arsenal do sukcesów. Diaby miał liczne problemy ze zdrowiem no i to raczej taki typowy środkowy pomocnik, który potrafi bronić, jednak mimo wszystko woli grać do przodu. W Songa nie wierzę. Więc Arsenal musi kupić jakiegoś zawodnika na tą pozycję, a na razie o tym raczej cicho. Raczej bo coś czytałem o Xabim Alonso. Hiszpan był już praktycznie dogadany z Juve, tylko że tam kupiona Poulsena, i tak Xabi został na Anfield. Tylko że to też nie jest typowy defensywny pomocnik, fajnie prezentował się w systemie Liverpoolu, tylko że tam miał obok siebie Mascherano a wcześniej Sissoko. Tu miałby Fabregasa. Więc albo Arsene inaczej ustawiłby zespół, w co raczej nie wierzę albo to raczej tylko plotka. Wcześniejszy następca Flaminiego - Makoun wzmocnił już Lyon. Mam nadzieję że Kameruńczyk nie był jedyną możliwością Wengera, bo jeśli tak to pewnie minie troszkę czasu aby jakiś defensywny pomocnik wzmocnił klub, bo kupowanie na szybkiego też raczej sensu nie ma. To tyle o defensywnym pomocniku.
Hleb. Aleksander Hleb. Białorusin na 99% wzmocni Barceloną i żałuję Jego odejścia. Niby przyszedł Nasri, niby jest zdolny i jest niby następcą Zidane`a. Tylko On musi się wprowadzić do drużyny a nie wierzę żeby to udało się to tak od razu. W Marsylii to Jemu była podporządkowana 2 linia, tutaj będzie tym którymś z kolei i w sumie na dzień dzisiejszy nie grał na poziomie Hleba. Pewnie zaraz ktoś to wejdzie i mnie za to pojedzie, ale Nasri ma dopiero stać się bardzo fajnym piłkarzem, Alex był już nim teraz. I w sumie brakuje zawodników w pomocy. Pisałem o defensywnych ale tych ofensywnie usposobionych pomocników też za wielu nie jest. Rosicky jest po operacji, Eboue to nie to. I proszę nie kłóćmy się o Jego klasie, bo zawsze jest poruszany jego poziom gry, dajmy już spokój z tym. I jeszcze sprawa Ramseya. Któraś z osób która oglądała Cahmniopship w większym stopniu opiszę mi go jakoś szczegółowo. Bo jakoś 2 ligą nie interesowałem się za bardzo, może poza Stoke.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.saar.pun.pl www.truckonline.pun.pl www.forum-do-margo.pun.pl www.6600.pun.pl www.wargaming.pun.pl