fifasoccer


#1 27 06

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Serie A 2008/2009

W tym temacie można dyskutować na temat nadchodzącego sezonu w Serie A.

Offline

 

#2 28 06

Brando

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 38

Re: Serie A 2008/2009

Trzymam kciuki za Juventus, który poważnie się wzmacnia. Przyszedł Amauri i będzie dobrym zmiennikiem dla Trezeguet, bo sytuacja Del Piero niezagrożona. Dużo się mówi o Xabi Alonso, Auqilanim, bądź Podolskim. Jakby cała trójka przyszła nie miałbym nic przeciwko, ale wątpię w takie rozwiązania. Jest prognozowany też transfer Stankovicia. Nie chcę tego piłkarza w Juve. Lepiej żeby został w Interze, a jak już koniecznie ma odejść, to niech do innego klubu.

Offline

 

#3 28 06

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Re: Serie A 2008/2009

Podolski chce odejść z Bayernu, ale nie wiem, czy go puszczą władze klubu. W Juventusie by na pewno się odnalazł i grał tak, jak w reprezentacji Niemiec. To na pewno byłby dobry transfer dla Juve, aczkolwiek nie wiadomo czy do niego dojdzie. Jeśli przedtem Włosi kupią Alonso, bądź Aquilaniego, to nie wydaje mi się, żeby ubiegali już o Poldiego. Bo co za dużo to niezdrowo

Offline

 

#4 28 06

Iker

Administrator

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 45

Re: Serie A 2008/2009

Inter będzie głównym faworytem, potem moim zdaniem Milan i dalej Juventus. Niesamowicie mnie ciekawi, jak będzie wyglądać gra Nerroazzurich pod rządami Mourinho. Czy ściągnie któregoś ze swoich podopiecznych z Chelsea? Milan miał słaby poprzedni sezon i nawet nie zagra w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Teraz musi być lepiej, ale niech wreszcie odejdą dziadki.

Offline

 

#5 17 07

Craven

Poziom 1

Zarejestrowany: 17 07
Posty: 8

Re: Serie A 2008/2009

Najlepszy piłkarz przełomu XX i XXI wieku Ronaldo pozostaje wolnym zawodnikiem po tym jak wygasł jego kontrakt z Milanem.Zawodnikiem interesuje się holenderski PSV Eindhoven
Transfer Ronaldo do Holandii nie jest taki prosty, ponieważ piłkarz jest też łączony z kilkoma innymi klubami - zarówno europejskimi jak i brazylijskimi. Być może jednak Ronaldo zdecyduje się na przenosiny do PSV. W tym klubie wiodło mu się niegdyś znakomicie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.se.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.maxituning.pun.pl www.metin7.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl