fifasoccer


#1 29 06

Krzychu

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 27

FC Liverpool

FC Portsmouth zaoferowało Liverpool'owi 9 mln funtów za Petera Crouch'a , lecz Rafa zarządał minimum 10 mln funtów. Harry Redkanapp, menedżer The Pompeys stwierdził, że cena za Petera jest zbyt wysoka. Ostatnio pojawiły się plotki jakoby Arsenal był zainteresowany wysokim napastnikiem The Reds, który mógłby zastąpić Adebayora, o którego starają się Milan i Barcelona. Crouch w Arsenalu miałby zastąpić snajpera rodem z Togo, ale oprócz Petera The Ganners mają na celowniku dwóch innych napastników: Roque Santa Cruza i Mario Gomeza. Jeden z tych trzech prawdopodobnie zasili Arsenal.

Offline

 

#2 29 06

Michu

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 22

Re: FC Liverpool

W przeddzień oficjalnego otwarcia okna transferowa karuzela rozkręca się na dobre to też postarałem się przygotować listę piłkarzy którzy są łączeni z Anfield, a jest ich bardzo,bardzo dużo ...

Zacznijmy od bramki. Tutaj szukamy bramkarza który zgodzi się na bycie nr.2 w Liverpool'owi, jednocześnie jest doświadczony i pewny. Możliwe jest odejście Itandje, o którego pyta Galatasaray i Monaco. Wiadomo, rezerwoym mógłby być Carson, jednak za konkretne pieniądz można go sprzedać. Ostatnio łączono z nami poszczególnych graczy na tej pozycji:

1.Ulrich Rame z Bordeaux
2.Maik Taylor z Birmingham City
3.Antti Niemi z Fulham Londyn.

Wszyscy Ci bramkarze mają powyżej 30 lat i za sobą grę w wieu meczach a także w swoich reprezentacjach. Jednak nasuwa się pytanie, czy nam naprawdę potrzebny jest bramkarz z doswiadczeniem na ławce rezerwowych ? Mamy David'a Martin'a który uchodzi za bramkarza solidnego, do tego jest młody. Można by mu dać szanse zostania nr.2 a co za tym idzie dostania kilku szans w Pucharze Ligi Angielskiej


W obronie nie potrzeba zbytnich wzmocnień, toteż media nie spekulują o jakiś wzmocnieniach w tej linii. Przyszedł Philip Degen,można juz tak mówić o Andrea Dossenie. Linia obrony jest w naszym wypadku skompletowana, do tego jest bardzo silna.Popatrzmy sami :

1.Jamie Carragher
2.Daniel Agger
3.Alvaro Arbeloa
4.Fabio Aurelio
5.Sami Hyypia
6.Martin Skrtel
7.Philip Degen
8.Andrea Dossena
9.Emiliano Insua
10.Jack Hobbs (który jednak mnie nie przekonuje)
Steve Finnan

Nr 11 przy Finnanie nie postawiłem świadomie, bowiem Irlandczyk jest łączony z odejściem z klubu. Stara się o niego bardzo mocno Fulham. Ja jednak dałbym jeszcze pograć Finnanowi w Liverpool'u w pryzszłym sezonie. Odszedł co prawda Riise, ale ta "dziura' po nim zostanie natychmiast załatana.

W pomocy przed nowym sezonem napewno napewno dojdzie do kilku ważnych przetasowań. Toteż łączeni z klubem są :

1.Gareth Barry z Aston Villi Birmingham
2.David Silva z Valencii
3.Albert Riera z Espanyolu
4.Valon Behrami z Lazio
5.David Bentley z Blackburn
6.Stewart Downing z Middlesbrough

Jak na dłoni widać że szukamy skrzydłowego. Mi osobiście marzy się przyjście świetnie usposobinego w ofensywie Davida Silvy, który jest lepszy wg mnie niż Quaresma. Hiszpan napewno dałby sobie rade w Anglii to niewątpliwe, do tego grałby u Beniteza którego bardzo szanuje i lubi, co podkreślał już w kilku wywiadach. Także przyjście Barry'ego ucieszyłoby mnie, gdyż możliwe jest odejście Alonso, jednak jeśli mielibyśmy dać za niego aż 18 mln funtów, to ja dziękuje. Właśnie, Alonso ... To może być najpoważniejsza strata do jakiej możemy w lecie dopuścić. Chociaż na razie sprawa ucichła (Juve podobno zastanawia się nad Banegą i Ardą) to Alonso ma trafić własnie do Turynu. Także kilku innych graczy łączonych jest z odejściem :

1.Xabi Alonso do Juventusu
2.Pennant (West Ham,Newcastle,West Bromwich)
3.Benayoun (Everton (?!),Portsmouth,Ajax)

I o ile odejście Jermaine jest możliwe o tyle Yossi ?! Wątpie, jeszcze tym bardziej że miałby odejśc do Evertonu.

W ataku jest również kilka możliwości transferowych manewrów. Benitez szuka partnera do ataku dla Torresa kosztem Croucha która ma odejść, i prawdopodobnie będzie to jedyne osłabienie tej formacji w lecie. A z klubem łączeni są :

1.David Villa z Valencii
2.Klaas Jan Huntelaar z Ajaxu
3.Nicklas Bendtner z Arsenalu
4.Robbie Keane z Tottenhamu

Dobrze wiecie, że ja najchetniej widziałbym mojego ulubioengo piłkarza z Hiszpanii - Ville, którego lubiłem od kiedy jeszcze grał w Saragossie i pamiętam jak w lecie 2004 był silnie łączony z Liverpool'em a w 2005 roku przegraliśmy jedank wyścig po niego z Valencią. Przyjście Huntelaara też byłoby mozliwe, gdyby nie zainteresowanie ze strony Barcelony i ManUtd którzy są faworytami do jegoz zakupu.

Offline

 

#3 29 06

Magic

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 29

Re: FC Liverpool

Mam takie jakieś przeczucie, że Benitez nie chce pozbyć się Voronina, bo w ogóle nie słychać spekulacji transferowych na temat Ukraińca (było tylko coś o Stuttgarcie jeszcze w maju). Obym się mylił, bo z całym szacunkiem, ale Andriy nie zasługuje na miejsce w kadrze Liverpoolu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.truckonline.pun.pl www.saar.pun.pl www.6600.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.wargaming.pun.pl