#1 21 07

Dunkel

Poziom 1

Zarejestrowany: 20 07
Posty: 4

Magazyn ligowy w TVP

Jak dla mnie program prezentuje się przyzwoicie. Nie było dziadów typu Szpakowski (może to ze względu na mecz?) czy Gmoch. Teraz sytuacje boiskowe będzie nam analizował Szostek - pisujący w PN - a nie Engel i to jest +. Eksperci średnio przypadli mi do gustu (szczególnie skrajni) ale nie można mieć wszystkiego. Wszak sam taki magazyn to gratka dla widzów publicznej.

Offline

 

#2 21 07

Chris

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 23

Re: Magazyn ligowy w TVP

Pierwszy odcinek, może ze wzgledu na to ze premierowy, byl troche sztuczny i sztywny. Komentarze do krotkich filmikow bardzo powierzchowne i czesto nie na temat, i takie podchodzące pod 'żart'. Mimo wszystko sądze, że magazyn lepszy niż w TVN, a z tygodnia na tydzien bedzie co raz lepiej. Na plus zatrudnienie Szostka

Offline

 

#3 21 07

Iker

Administrator

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 45

Re: Magazyn ligowy w TVP

Na razie średnio, lepiej od TVN nie było ale gorzej też. W każdym razie jest szansa że będzie ok. Szczęsnego nie lubię, znaczy się jego komentarzy i zazwyczaj się z nim nie zgadzam, a jego szydercze podejście po prosu mnie wkurza.
Skrajni, z prawej (nie pamiętam nazwiska) ok, a z lewej redaktor Zieliński często ma coś do powiedzenia (nie tylko w tym programie), ale za szybko mówi jakby się powyuczał formułek i bał że o czymś zapomni. Ale generalnie jest ok, ale mimo wszystko mile widziana była by rotacja ekspertów. Są trzy miejsca i oby było urozmaicenie.
Ekspert sędziowski, jak najbardziej plus.
No i prowadzący, Wilkowicz i Salak byli tragiczni, a ci jeśli nie będą się mądrzyć to do prowadzenia studia jak najbardziej się nadają. I mają to czego nie miała para z konkurencji, czyli naturalność a to bardzo dużo.
A i jeszcze słowo o studiu, dla mnie TVNowskie było przefajnowane to co dopiero powiedzieć o tym, masakra. Jak la mnie wystarczyłby stolik i tyle, a tu jakby kręcili noc sylwestrową. Zdecydowanie mi się nie podoba.
Ale jak napisałem na początku średnio, ale są zdecydowanie szanse że będzie dobrze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.chinaphones.pun.pl www.mythwaronline.pun.pl www.elanowcy.pun.pl www.darkbleach.pun.pl www.sherwood-dungeon-paladyni.pun.pl