#1 29 06

Aruna

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 21

RC Lens

No i Lens w Ligue 2... klub z taką tradycją, niestety będzie musiał od sierpnia walczyć o awans do Ligue 1, a nie o europejskie puchary. Z klubu odejdzie pewnie wielu piłkarzy. Aruna zapewne nie będzie chciał się przygotowywać do eliminacji MŚ 2010 w drugiej lidze francuskiej, a to samo dotyczy Pieroniego, Coulibalyego (chcoiaż ten może i zostanie), Mangane, Kovacevica, czy Akale. Lens musi po Euro zacząć się wzmacniać, bo przy odejściu tych graczy będzie ciężko nawet o powrót do Ligue 1. Mam nadzieję, że jednak uporamy się z drugą ligą i tak jak Juventus, w wielkim stylu powrócimy do Ligue 1.

Offline

 

#2 29 06

Aruna

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 21

Re: RC Lens

Drugi nabytek RC Lens jest Eric Chelle. Widać wzięto sobie do serca uwagę, że drużynę buduje się od tyłu. Chelle to kluczowy filar defensywy Valenciennes - dlatego tym większy szacunek dla niego, że przeszedł do klubu drugoligowego (nie ukrywał przed podpisaniem kontraktu, że przyciągnęła go do Lens osoba Daniela Leclercqa, z którym współpracował kilka lat temu w Valenciennes)! Powinien utworzyć świetny duet z zakupionym niedawno Sartre.

Tymczasem mamy także drugie odejście z Lens (po Ericu Carriere, z którym w brzydki sposób się pożegnano - wygasał mu kontrakt, a Martel poinformował go tylko telefnicznie, że nie klub przedłuży wygasającej umowy): wreszcie dobiegła końca telenowela pod tytułem: "Hilton w OM". RC Lens zainkasuje w sumie (z bonusami) około 5 mln. euro za jednego z najlepszych stoperów Ligue 1. W kolejce czekają następni, kolejny stoper Coulibaly, który gra w Lens od lat ma wzmocnić Auxerre.

Mam tylko nadzieję, że Wallemme i Leclrecq się ogarną i wreszcie odezwą się do Juliena Sable, który zdaniem zdecydowanej większości fanów Lens powinien być liderem druzyny!

Mamy zatem dla pewnej równowagi kolejne odejście środkowego defensora, grający od kilku lat w Lens - Adama Coulibaly trafił do Auxerre. Z całym szacunkiem dla ekipy z Burgundii, ale liczyłem, że Adama trafi do klubu z wyższej półki

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-do-margo.pun.pl www.saar.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.wargaming.pun.pl www.truckonline.pun.pl