#1 04 07

Chris

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 23

Jagiellonia Białystok

Jak na razie chyba najlepiej prezentują się transfery Jagielloni.

Przybyli:
- Hermes (Korona Kielce)
- Everton (ŁKS Łódź)
- Pacan (Pelikan Łowicz)
- Wyszogrodzki (Pelikan Łowicz)
- Szczot (ŁKS Łódź)
- Arifović (ŁKS Łódź)
- Lewczuk (Znicz Pruszków)
- Zawistowski (Znicz Pruszków)
- Skerla (Korona Kielce)

I prezes zapowiada, że to nie koniec wzmocnień. Kontrakt ma podpisać Szamotulski i byc może ktos z 2 Chałbiński Podstawek.

Offline

 

#2 04 07

shawn

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 27

Re: Jagiellonia Białystok

Transfery Zawistowskiego i Lewczuka nie są jeszcze pewne. Lewczuk ma oferty z dużo lepszych klubów niż Jaga. Jeszcze teraz Znicz awansował więc nie wierzę, że obaj wzmocnią Białystok.

Offline

 

#3 04 07

Aruna

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 21

Re: Jagiellonia Białystok

Rzeczywiście transfery całkiem niezłe. Skerla i Hermes powinni wzmocnić linie obrony i pomocy, Lewczuk też może się okazać wzmocnieniem, a Arifovic tych 6-8 bramek w sezonie powinien strzelic.
Do tego macie dobrego trenera - Probierza, który z zawodników, których ma w kadrze powinien stworzyć ciekawy zespół.

Offline

 

#4 04 07

Michu

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 22

Re: Jagiellonia Białystok

No fajne wzmocnienia Jagielloni. Będą faworytem do awansu do ekstraklasy. Nie wiem skąd u Jagi tyle pieniędzy, bo czytałem też, że Jaga złożyła ofertę kupna Roberta Lewandowskiego.

Offline

 

#5 04 07

Chris

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 23

Re: Jagiellonia Białystok

shawn napisał:

Transfery Zawistowskiego i Lewczuka nie są jeszcze pewne.

Nie wiem skąd bierzesz źródło, że te transfery nie są pewne ale według naszej oficjalnej klubowej strony panowie Lewczuk i Zawistowski podpisali 3 letnie kontrakty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti-ukw.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.thewest-info.pun.pl www.psychologia-artykuly.pun.pl www.rpgcity.pun.pl