fifasoccer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 27 06

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Tenis

W dzisiejszym dniu Wimbledonu awans wywalczył Roger Federer. Szwajcar nie miał problemów z pokonaniem Gicquela. 31-letni Francuz najlepsze lata ma za sobą i można stwierdzić, iż gra dla przyjemności.
Rywalem turniejowej jedynki w IV rundzie będzie Hewitt. Australijczyk pewnie pokonał Bolelliego. Włoch jest utalentowanym graczem i na jego kolej przyjdzie pora w przyszłości.

Offline

 

#2 28 06

Chris

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 23

Re: Tenis

Niezły ten Safin.Jeszcze dwa albo trzy lata temu gdy oglądałem Wimbledon na PolsacieSport i komentator meczu Safina mówił (cytując słowa Marata), że to prawdopodobnie ostatnia wizyta Safina na trawiasych kortach w Londynie.Głównie dlatego, że on kompletnie nie rozumie gry na trawie i jego wyniki na tej nawierzchni nie były zadowalające.A tu prosze, przyjechał i pokonał turniejową trójkę, a wczoraj Seppiego.

Offline

 

#3 29 06

Fabio

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 21

Re: Tenis

Wszyscy moi faworyci i faworytki (tzn. ulubieni tenisiści i tenisistki) prócz Chakwetadze już polegli - Davydenko, Roddick i dzisiaj na domiar złego Ivanovic. Całe moje nadzieje pozostały w Chakwetadze, choć po tym co ona pokazuje w tym sezonie, to raczej nie wróżę jej sukcesu w Londynie.

W ogóle jakiś dziwny ten Wimbledon. Djokovic odpadł, Blake też, Szarapowa już w domu, a dzisiaj jeszcze ubiegłoroczna finalistka Bartoli poleciała. Całe szczęście, że chociaż Safin jako tako poziom trzyma i gra nadal Może powrót wielkiego Marata na tenisowe salony?

Co do Agnieszki, to jak widać forma dobra jest. Teraz czas na mecz ze Kuzntesovą, która żadnym tytanem na kortach trawiastych nie jest i nigdy nie była, więc są spore szanse, że uda sie Rosjankę pokonać. W ogóle wszystko sie jakoś tak dziwnie toczy, że finał jest bardzo realny dla Polki.

Offline

 

#4 30 06

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Re: Tenis

Brawa dla Radwańskiej. Kuznetsova od początku turnieju nie prezentowała wysokiej formy, ale i tak była faworytką. Myślę, że Serena Williams jednak pokona Polkę, ale i tak trzymam kciuki.
Federer pokonał Hewitta. Kurde, myślałem że Australijczyk zagra równorzędne spotkanie, lecz poza pierwszym setem, Szwajcar wyraźnie dominował.

Offline

 

#5 30 06

Zico

Poziom 1

Zarejestrowany: 30 06
Posty: 25

Re: Tenis

Oglądałęm dziś ten mecz i myslałem po drugim secie, że już Radwańska się nie podniesie. W pierwszej partii grała bardzo dobrze, zaś w drugiej nadeszła jakaś zapaść. Nie wiem, może psychiczna, bo raczej nie fizyczna. Naszczęście zdołała odwrócić losy spotkania i wygrała. Teraz czeka ją pojedynek z Sereną Wiliams. Oglądałem na wiosnę transmisję meczu Radwańskiej bodajże z Berlina i grała tam z jedną z sióstr Wiliams (nie pamietam, z którą) i za wiele tam szans nie otrzymała. Miejmy nadzieję, że Isia się postara o ten półfinał. Aha, no i pierwsza dziesiątka jest już jej. A pamiętam jak jeszcze niedawno walczyła o 30, żeby była rozstawiona w turniejach.

Offline

 

#6 01 07

Kily

Poziom 1

Zarejestrowany: 30 06
Posty: 27

Re: Tenis

No i niestety Radwańska w niecałą godzinę przegrała ćwierćfinał z Sereną Williams. Oglądałem na JustinTV tylko drugiego seta i niestety niczego dobrego o grze Polki nie nogę powiedzieć. Natomiast na pewno zaimponowała Amerykanka, niszcząc Agnieszkę, przede wszystkim serwisem. Myślę, że Serena po odpadnięciu wysoko rozstawionych tenisistek jest w tej chwili głównym pretendentem do zdobycia tytułu.

Szkoda, że Agnieszka drugi set oddała bez walki, a w ostatnich gemach było widać zrezygnowanie, ale i tak należy ja za to co zrobiła w całym turnieju pochwalić - w końcu jest pierwszą w historii polską zawodniczką, która wdarła się do pierwszej dziesiątki światowego rankingu.

Offline

 

#7 04 07

Chris

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 23

Re: Tenis

Siostrzany finał. Będzie pewnie pełen emocji i dramaturgii, jak to przeważnie bywało w pojedynkach Sereny z Venus.
Dzisiaj półfinały mężczyzn. Wierzę w powrót na szczyt Safina i w pokonanie przez niego Federera. Będzie ciężko, ale sądzę, że Rosjanin jest w stanie wygrać ten mecz.
Nadal powinien mieć łatwą przeprawę do finału. Schuettler już i tak wiele osiągnął, a na finał w wieku 32 lat go po prostu nie stać.

Offline

 

#8 17 07

Brando

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 38

Re: Tenis

No i mamy zwycięstwo Nadala. Tego lata wszystko zgarniają Hiszpanie - najpierw piłkarze, a teraz Rafa Nadal, brakuje tylko lepszych wyników Fernando Alonso w Formule 1. Przed meczem nieznacznie wyżej oceniałem szanse Federera, ale Hiszpan pokazał, że poprawił ostatnio grę na trawie i pokonać Szwajcara potrafi nie tylko na swojej ulubionej mączce. Wygrał zasłużenie.

Offline

 

#9 17 07

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Re: Tenis

Gratuluję Hiszpanowi za naprawdę wyśmienity turniej, a także ten dzisiejszy mecz finałowy. Było to przepiękne spotkanie. Oby takich więcej na kortach tenisowych. Za to kocham Wimbledon, za te emocje, nieobliczalność. Zawodnik który wygrywa dwa do zera w setach nie może być niczego pewny, bo choć Nadal i tak wygrał to Roger sprawił mu wiele strachu. Następny turniej za rok i oby były takie same emocje.

Offline

 

#10 17 07

Aruna

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 21

Re: Tenis

Ciesze się że Nadal to wygrał. Zasłużył sobie, już rok temu był blisko. Przez ostatni rok zrobił duży postęp i zasłużenie pokonał Federera.

Przed sezonem mówiło się że może już w tym roku padnie rekord wielkoszlemowych zwycięstw Samprasa, a teraz coraz częściej pojawiają się głosy, że Roger może mieć problemy z wygraniem 13 tytułu. Na twardych kortach bardzo mocny jest Djokovic, Nadal poza zasięgiem na cegle, i przeganiający Federera na trawie. Ciekawe czy to jeden słabszy sezon Szwajcara czy może ma on najlepsze lata kariery za sobą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eti-ukw.pun.pl www.ez20092010.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.psychologia-artykuly.pun.pl www.thewest-info.pun.pl