fifasoccer


#1 18 07

Iker

Administrator

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 45

Real Saragossa

Pablo Aimar nie jest już graczem Saragossy. Dziś przechodzi testy medyczne i podpisuje kontrakt z Benfica Lizbona.

Przez te dwa lata na La Romareda niestety mało pokazał. Głównie w pierwszym sezonie miewał przebłyski. Drugi to niestety podobnie jak klub katastrofalny. Od grudnia do kwietnia przechodził rehabilitację. Nie wiem czy miał więcej jak 2 asysty.

Mimo tego był bardzo lubiany i szanowany. Może w Portugalii się odrodzi.

Offline

 

#2 18 07

Jens

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 38

Re: Real Saragossa

I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu był to bez wątpienia jeden z najlepszych ofensywnych pomocników świata... Szkoda że jego kariera nie rozwinęła się,mimo wszystko, tak dobrze jak się zapowiadała. No ale może odbuduje się w Benfice.

A tak poza tym to czy Zaragoza dokonała już jakichś wzmocnień? Dołączył ktoś do zespołu?

Offline

 

#3 18 07

Iker

Administrator

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 45

Re: Real Saragossa

Oficjalnie są już Braulio, który jest znany szerszej widowni z bardzo dobrej gry w Pucharze UEFA, gdzie strzelił po golu Bayernowi, AEKowi i Tottenhamowi. Drugi nabytek to Antonio Hidalgo, strzelec 14 goli dla Malagi w ostatnim sezonie, a warto dodać, że gra w pomocy.

Ostatnie wzmocnienie to Fábio Coentrao. Oficjalnego potwierdzenia jeszcze nie ma, ale to już pewne. Napisały o tym m.in A Bola, goal.com czy potwierdził sam Rui Costa. Rocznik 88, określany jest mianem nowego Cristiano Ronaldo. Tu trochę o nim
http://en.wikipedia.org/wiki/F%C3%A1bio_Coentr%C3%A3o

Martwi mnie jedynie, że to wszystko gracze ofensywni, a wiadomo, że to obrona najbardziej szwankowała.

Na wylocie są bramkarz Cesar ( tu pojebało Marcelino, ale nie wnikam), oraz Juanfran....jeszcze mogli by się darmozjada Pavona pozbyć. Ayala zapowiedział, że zostaje co mnie raczej nie cieszy, patrząc na jego grę i zarobki dochodzące do 4 mln za sezon.

Ponoć już na bank zaklepany jest za 2 mln obrońca Deportivo, Pablo Amo. Solidny gracz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transformersforum.pun.pl www.metin7.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.maxituning.pun.pl www.se.pun.pl