#1 18 07

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Polsat Sport

Z oferty Polsatu Sport jest średnio zadowolony. Jestem fanem Chelsea i retransmisje meczów tego klubu mnie nie satysfakcjonują. Lubię od czasu do czasu obejrzeć klasyk Eredivisie, czyli mecze PSV-Ajax, czy Feyenoord-AZ. Ligi szkockiej mam już dość, bo ile można oglądać Celtic Glasgow? Rozumiem, że gra tam Boruc, ale bez przesady. Już bym chętnie obejrzał więcej spotkań Rangers.
Liga rosyjska to tylko mecze Zenitu, bo reszta klubów mnie nie zadowala. Jeśli chodzi o ligę hiszpańską, to niestety tylko za pośrednictwem sygnału z BarcaTV, czyli za wiele tych spotkań również nie ma.
Dobrze, że PS ma Puchar Niemiec i Francji, ale i tak w pełni mnie jego oferta nie satysfakcjonuje. Do tego dochodzi Puchar UEFA, ale tylko do 1/8 finału. Kolejny minus to Coca Cola Championship. Za te pieniądze kupiłbym więcej meczów Pucharu Niemiec.
Jest Puchar Ekstraklasy, ale poziom naszej piłki jest niski, więc takich meczów na pewno oglądać nie będę.
Czego bym pragnął? Powrotu Bundesligi i Ligi Mistrzów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rodzina.pun.pl www.transformersforum.pun.pl www.se.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.maxituning.pun.pl