#1 29 06

Boral

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 22

Juventus Turyn

Ja z chęcią wytransferowałbym Secco. Jak usłyszałem nazwisko Stankovicia, który jest przymierzany do Juve to omal nie dostałem furii. Czy w Turynie brakuje ludzi myślących? Czy my w kontekscie następnego sezonu walczymy o mistrza czy też o miejsce w pucharze drugiej kategorii. O co tu właściwie chodzi? Szkoda także, że Darek Dudka nie wybrał Juventusu tylko Auxerre to tak bardziej półżartem niż serio. Mam nadzieję, że transfery będą bardziej przemyślane i Secco odejdzie co jest u mnie number one.

Offline

 

#2 20 07

Dunkel

Poziom 1

Zarejestrowany: 20 07
Posty: 4

Re: Juventus Turyn

Cos tam wczoraj czytalem ze Meira odchodzi ze swojego klubu i jego nowy pracodawca nie jest znany jeszcze (potencjalnym nabywca jest Juve). Podobnie jest z Drenthe, gazety rozpisuja sie ze moze przejdzie do Juve (np. na zasadzie rocznegop wypozyczenia). Mam nadzieje ze to bedzie prawda. Jesli dojdzie do tych transferow to wladze Juve moze odzyskaja nieco zaufania w oczach fanow...

Offline

 

#3 20 07

Boral

Poziom 1

Zarejestrowany: 29 06
Posty: 22

Re: Juventus Turyn

Jakby przyszedł Drenthe, chociaż na rok to mielibyśmy w końcu kogoś porządnego na lewą stronę (Chielliniego liczę jako środkowego). Gdyby do tego dodać jeszcze Meire to klęski transferowe Secco poszłyby na jakiś czas w zapomnienie. Ale tam, to raczej sfera marzeń.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transformersforum.pun.pl www.se.pun.pl www.maxituning.pun.pl www.metin7.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl