#1 04 07

Magic

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 29

FC Barcelona

Najlepszym nastęcpą Deco byłby Hernanes. Przecież następca Deco będzie grzać ławę, bo w końcu zarówno Iniesta, jak i Xavi są w zajebistych dyspozycjach, a jest jeszcze Keita... Młodziutki Hernanes pogodziłby się z ławką, ale walczyłby cały czas o miejsce w pierwszej jedenastce.

Offline

 

#2 20 07

Magic

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 29

Re: FC Barcelona

Trochę zaskoczył mnie w sumie transfer Ronniego. No ale niestety zanosiło się na niego od dawna. Mimo iż większość informacji o tym transferze to były plotki ostatnie wydarzenia sprawiły, że plotki zaczęły sie zmieniać w całkiem realne przesłanki. Guardiola podobno powiedział, że nie widzi Ronniego w zespole. Następnie nie został odwołany Laporta i zespół nie chciał puścić Brazylijczyka na Igrzyska, to zapewne przechyliło szalę. Wiadomo, ostatni sezon nie był najlepszy w wykonaniu Brazylijczyka i można by się spodziewać że cena za którą odszedł jest za wysoka, ale moim zdaniem jest odwrotnie. Mimo wszystko Ronaldinho stary jeszcze nie jest, potencjał ma, a przy okazji jest marketingową kopalnią diamentów. Transfer Milanowi zwróci się niezwykle szybko... Myślę, że gdzieś w październiku już wyjdą na czysto. Jedynym mankamentem Ronaldinho jest to, że wygrał już LM był Mistrzem Świata i można powiedzieć, że jako piłkarz się spełnił. To może zaważyć an jego motywacji do gry. Ostatnio w Barcy wolał korzystać z życia niż starać się pracować ciężko na treningach. Zobaczymy, może się zmieni, ale myślę, że niedługo znowu wróci do swoich negatywnych nawyków. Osobiście życzę mu jak najlepiej, mimo iż Milanu sympatią nie darzę, to mam nadzieję, że pozwoli sie odbudować włoskiemu zespołowi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-do-margo.pun.pl www.kibicebukowna.pun.pl www.6600.pun.pl www.wargaming.pun.pl www.truckonline.pun.pl