fifasoccer

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 21 07

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Puchar UEFA 2008/2009

Temat poświęcony dyskusji o wszystkim co dotyczy rozgrywek Pucharu UEFA w nadchodzącym sezonie 2008/2009.

Offline

 

#2 22 07

Rossi

Poziom 1

Zarejestrowany: 30 06
Posty: 23

Re: Puchar UEFA 2008/2009

W tym roku faworytem będzie AC Milan. Z resztą zespół z Mediolanu stawiany jest w takiej samej sytuacji jak przed rokiem Bayern Monachium- zdecydowany faworyt. Dawno już Milanu w Pucharze UEFA nie było. Zawsze Liga Mistrzów i zawsze coś tam ugrali. Jeżeli Milan w tym roku nie wygra Pucharu UEFA to może mówić i straconym sezonie. Z resztą zobaczymy jak w lidze będzie im szło, ale z tym to wiadomo jak jest. Dlatego jako faworyta w roli głównej stawiam AC MILAN.

Offline

 

#3 22 07

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Re: Puchar UEFA 2008/2009

Rzeczywiście AC Milan, tak jak Bayern Monachium rok temu jest głównym faworytem do zdobycia "Pucharu Pocieszenia", ale jak wiemy główny faworyt wcale nie musi wygrać. Ja chciałbym, żeby w finale zagrał Tottenham Juande Ramosa. Myślę, że w tym roku w końcu potwierdzą klasę i będą równorzędnym rywalem dla Milanu w walce o trofeum. Ciekaw jestem postawy największego przegranego zeszłego sezonu, czyli hiszpańskiej Valencii oraz zdobywcy najbardziej prestiżowego spośród krajowych pucharów, czyli Pucharu Anglii - drużyny Portsmouth FC, której menedżerem jest Harry Redknapp. Coś zdziałać powinny wzmacniające się PSG i HSV Hamburg, o ile z tej drugiej drużyny nie odejdzie jej lider Rafael van der Vaart. Szyki faworytom powinna też pokrzyżować Sevilla, która liczy na trzeci triumf w ciągu czterech lat. Mam nadzieję, że Puchar UEFA także zostanie poważnie potraktowany przez lizbońską Benfikę i dostaną się chociaż do najlepszej ósemki.
Co do polskich drużyn to nie mam zamiaru się wypowiadać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gloria-victis.pun.pl www.nowalia.pun.pl www.narutoyoyo.pun.pl www.gloriavictus.pun.pl www.hbleague.pun.pl