#1 29 06

didier

Administrator

Zarejestrowany: 27 06
Posty: 82

Celtic Glasgow

Klub z Bolonii niby złożył ofertę za Nakamurę. Mam nadzieję, że Celtic nie zgłupieje i nie pozwoli mu odejść, bo wątpię, żeby Włosi dali kokosy. Choć to sprowadzenie tego irlandzkiego skrzydłowego... Można niby myśleć, że został wzięty, aby ewentualnie wypełnić lukę po Nace. Ale wątpię. Przynajmniej w tym sezonie pewnie będzie musiał się pokazać z naprawdę dobrej strony, a dopiero za rok można myśleć, że zastąpi Shunsukę.

Offline

 

#2 29 06

Gary

Poziom 1

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 25

Re: Celtic Glasgow

No czy ja wiem czy nie przejdzie Naka do Bologni. Japończyk miał nieudany ostatni sezon też ze względu na kontuzję ale może być zdesperowany do tego aby opuścić Szkocję na słoneczne Włochy. Możlwie że zechciałby spróbować czegoś nowego. Ale Celtikowi nie wiem czy by to wyszło na dobre bo jeśli nawet jest w słabej dyspozycji to zawsze sieje postrach wśród bramkarzy.

Offline

 

#3 29 06

Iker

Administrator

Zarejestrowany: 28 06
Posty: 45

Re: Celtic Glasgow

Jeśli taka oferta była, to myślę, że Nakamura to zbyt pożyteczny piłkarz, by oddać go Bolonii za małe pieniądze, bo nie ukrywajmy, że Bolonia nie należy do europejskich bogaczy, toteż nie jest w stanie zaproponować korzystnej dla Celticu oferty. Gdyby była bogata, to myślę, że od dawna byłaby w czołówce Serie A. Słyszałem, że klub z Bolonii również interesuje się Pawliuczenką, napastnikiem reprezentacji Rosji. Widać, że ten klub celuje w górną część tabeli ligi włoskiej, ale Celtic powinien zatrzymać Nakę, tym bardziej, że Japończyk ma aspiracje do gry w lepszym klubie niż Bolonia. Na przykład w Celticu, gdzie powinien zostać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.maxituning.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.transformersforum.pun.pl www.rodzina.pun.pl www.metin7.pun.pl